Kontakty

 

Naše toustárna

Máme otevřeno:

Od pondělí do pátku, od 8:00 do 18:00.

Kde nás najdete:

Dělnická 1565/56, 170 00 Praha 7

Kontakt:

Tel.: +420 775 260 510

E-mail: nase.toustarna@gmail.com

Kudy k nám
 

Jak se k nám dostanete

Busem či tramvají

Nejbližší zastávkou u nás je zastávka tramvaje Maniny. Na tu vás zavezou z různých koutů Prahy tramvaje č. 1, 14, 25 nebo 6. Po vystoupení se vydejte po Dělnické směrem k řece a zabočte doprava za roh do ulice V Háji, odkud máme vstup. A to už vás určitě polapí vůně pečiva nebo naše vývěsní cedule a dovede vás k nám.

Nedaleko od nás staví i autobus č. 156 na zastávce Maniny. Pak zbývá jen kousek pěšky po Dělnické směrem k Vltavě a zabočit doprava do ulice V Háji a už nás uvidíte vlevo přes silnici.

Autem a na motorce

Když už musíte jet autem nebo na motorce, tak u nás nejlépe zaparkujete na smíšené placené zóně, které je hned v ulici, z níž máme vstup, tedy v ulici V Háji. Totéž můžete využít i v přilehlé Tusarově a v Jankovcově.

Lodí či přívozem

Pokud zrovna nepatříte mezi jachtaře, kteří kotví v blízké  Holešovické marině, tak se k nám můžete přeplavit nedalekým  přívozem Prahy 7. Ten spojuje Karlín, ostrov Štvanici a Holešovice pravidelnou linkou. Přístaviště je na Bubenském nábřeží naproti Holešovické tržnici. Odtud už je to jen 3 min. tramvají č. 25, k nám na Maniny.

Na kole či na odrážedle

Sami jsme nadšenými bikery a obdivujeme ty, co se po rušném velkoměstě pohybují vlastním pohonem jen na dvou kolech. Takže, když k nám přijedete na kole, jste vítaní a rádi vám váš nákup podáme i ven ke kolu, které nechcete opustit.

A ti, co se na dvou kolech zatím jen odráží, mohou vjet rovnou dovnitř a dát si třeba točenou zmrzlinu v létě nebo něco dobrého na zub.

V kočáře anebo na káře

Pokud ještě jezdíte v kočáře a nechodíte, tak vězte, že se vám u nás bude taky líbit. Nemusíte s kočárkem dovnitř. Můžete s maminkou, tatínkem nebo babičkou posedět na lavičkách před toustárnou. Dospělák si u nás může dát dobrou kávu a vám určitě koupí krásnou křupavou bulku nebo něco sladkého.

A ta kára? Ehm, občas si k nám někdo přijede pro nákup ve velkém rovnou s kárkou na dvou kolech.

Po dvou nebo po čtyřech

U nás jsou vítaní jak ti, co chodí po dvou, tak ti co je doprovázejí po čtyřech. Pokud už k nám dojdete pěšky, nebo spojíte cestu k nám s proběhnutím se svým pejskem, můžete si u nás odpočinout a občerstvit se.

 
vstup
Lavičky
Na kole
Na odrážedle
U nás Po čtyřech
Přívozem
Marina
Pěšky