Naše výrobky

Chleby, bagety, bulky...

Začínáme okolo půlnoci a okolím se šíří vůně čerstvě upečených chlebů, baget a bulek. Pšeničná, žitná, celozrnná mouka, podmáslí, kmín, badyán, slunečnicová semínka, ořechy, sezam, olivový olej a ovesné vločky jsou základem našich chlebů. Tisíckrát vyzkoušené postupy, stálá teplota a dohled našich zkušených pekařů je přetaví v dobroty, které ráno vidíte na našich pultech.

S radostí nabízíme i bezlepkový chléb, který má však v polici vydatně pomoučené sousedy. Je báječný pro ty, kdo si potřebují odpočinout od pšenice a přidat do svého jídelníčku vlákninu. Žitný chléb je stálicí našeho repertoáru. A ty ostatní? Ty jsou prostě báječné.

Bulky jsou tak akorát na malý oběd nebo skvělou svačinku. S bagetami můžete doma čarovat – jako příloha k hlavnímu jídlu, zapečené nebo jen namazané vyzývají k nakousnutí.

Chleby, bagety, bulky
 
 
Tousty

Naše tousty

Po velkých toustech dostala toustárna své jméno. Chutnají nám všechny a těší nás, že chutnají i vám. Horké, čerstvě nachystané nebo zabalené do cestovní krabičky jsou ideální k obědu či večeři a lákají k odnesení.

Toustové chleby si pečeme sami podle vlastních receptů a doplňujeme je o pomalu pečená a lehce zauzená masa, čerstvou zeleninu a originální omáčky.

Pro vegetariány máme nachystanou variantu s mozzarellou, ementálem, čedarem, bazalkovým pestem, bylinkovou omáčkou a čerstvou zeleninkou.

Obložené tousty pro vás připravujeme v toustárně každé ráno a pak ještě v průběhu celého dne. A jsme rádi, že nás stále překvapujete jejich snědeným množstvím. Aktuálně se v nich přátelí tuňák s kukuřicí, grilovaná zelenina s bylinkami, šunka od kosti s ementálem a marinovaná slanina, každé ráno dokřupava opečená, s medem a hořčicí.

 
 

Sladké pečivo

Sladkosti jsou naší další radostí. Ať už šuplíci, šneci nebo mufínci, drží se sezony, a tak se na jaře u nás potkáte s rebarborou, později s třešněmi a jahodami, na podzim s jablky, hruškami a ořechy a v zimě nás baví kokos a mák.

Nedokážeme být bez povidel, tvarohu a čokolády, proto u nás mají celoroční zastoupení. Máslo a ty nejlepší suroviny jsou samozřejmostí a také důvodem proč to v toustárně tak krásně voní.

Máme také rádi sladké zabalené na cesty, a tak si u nás můžete pořídit brownies, muffiny, tvarohový kelímek s čokoládou, panna cottu nebo müsli kelímek s ovocem a jogurtem.

Sladkosti
 
 
Káva a čaje

Káva a čaje

Káva je pro nás jednou týdně pražená v rodinné pražírně. Naše káva je 100 % Arabika, složená ze 40 % Etiopie, 20 % Brazílie a 40 % Kolumbie  směsi namíchané na míru Naší toustárně.

Kávu pro vás vaříme na profesionálním kávovaru La Spaziale. Rádi pro vás připravíme různé kávové speciality.

Čaje používáme výhradně sypané a můžete si u nás vybrat i z pestré nabídky čerstvých čajů. V létě vás pak osvěží naše ledová káva nebo frappé s vanilkovou zmrzlinou.